O Nas


Jesteśmy domową hodowlą psów rasy Labrador Retriever pełną miłości dla naszych pupili:) Staramy się, by maluchy znalazły kochające rodziny, które otoczą je odpowiednią opieką i miłością. Każdy z Naszych pupili jest pełnowartościowym członkiem rodziny, naszą pasją i radością z życia :) Pierwszym psem, który zawitał do Naszego domu był mieszaniec Setera Szkockiego. Wzięliśmy go do siebie w 2001roku ze schroniska. Naszą przygodę z Labusiami zaczęliśmy w 2010 roku kiedy to do Naszego domu zawitała przepiękna SABI Zielone Chrusty i wpadliśmy w wir wystaw :)) Nie ukrywamy, że jesteśmy małą hodowlą przez co nieskomercjalizowaną. Każdy z miotów jest starannie zaplanowany i przemyślany, dlatego też nie ograniczamy się odległościami do przebycia w celu pokrycia suni najlepszym przedstawicielem tej rasy. W 2011 roku zmarł Nasz Gordon a wraz z jego odejściem zabrał ze sobą jakąś cząstkę Nas, która zawitała wraz z Jego pojawieniem sie u Nas w domu. Od lutego 2012 roku swoje miejsce u Nas znalazła suczka setera szkockiego (gordon) - Lilu -  która w zawrotnym tempie rozpoczęła swoją karierę wystawową. W Naszym domu swoje miejsce mają również kotka i inna sunia (kundelek) przez co szczeniaki są odpowiednio socjalizowane z innymi zwierzętami. W 2014 roku zdałam kurs na asystenta kynologicznego grupy VII - wyżłów. Ciągle kształcę się oraz uczęszczam na kursy i szkolenia dotyczące, nie tylko pielęgnacji szaty przed wystawą psów ale również ich rozrodu i zdrowia.

Nasza hodowla znajduję się na terenach zalesionych oddalonych od zgiełku miasta. Dzięki temu Nasze psiaki mają zapewnioną odpowiednią ilość ruchu. Szczeniaki opuszczaja Nasz dom po szczepieniach (stosownie do wieku) i odpowiedniej ilości odrobaczeń wraz z metryczką ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) oraz wyprawką na dobry start w nowym domu :)) Nie sprzedajemy szczeniąt nierodowodowych.

Wszystkim osobom, które chcą posiadać w domciu wspaniałego domownika tych ras życzę, by znalazły swojego ukochanego malucha. Pamiętajmy jednak, aby była to odpowiedzialna i przemyślana decyzja.

 

 

LUSIA
LUSIA

Hodowla "Sosnowa Chatka (FCI)" jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce (oddział w Łodzi)- jedynej organizacji w Polsce będącej członkiem FCI (Międzynarodowa Organizacja Kynologiczna). Oznacza to, że każde szczenię pochodzące z Naszej hodowli ma prawo do uznawanego na całym świecie rodowodu FCI